Vinnija Meža skola ziemā

Tie veidi, kā mēs varam izmantot Vinnija un tam apkārt esošo teritoriju ir daudz un dažādi, tāpēc ir laiks sākt ar tiem dalīties. Vinnija Meža skola ziemā – tas ir mūsu aktivitāšu kopums brīvā dabā, kuru īstenojam konkrētajā gadalaikā.

Jā, sniegs mūs patiesi lutina, un tas viss, ko esam raduši redzēt zaļajās krāsu gammās, nu ir kļuvis balts. Tāds ir arī Zīlīšu grupas iecienītais kalns, kas nu ir klāts ar biezu sniega segu. Apkārt esošās priedes un egles, ko bērni skaitījuši un atņēmuši citu no citas, rādās skaistas kā no ziemas pasakas.  

Ziema? Kā tad bez prieka?!

Ragaviņas, slīdņi rokā, 

tēja termosā un soma plecā, 

roku rokā, ejam visi kopā!

– šādā ekipējumā atraktīvās Zīlītes dodas baudīt ziemas priekus. Bērnu vēlmē sasniegt galamērķi, nobraucienā pa kalniņu, kopīgā grūtību pārvarēšanā kāpjot tajā atpakaļ, tējas baudīšanā un kopbildes uzņemšanā – tur slpējas patiesa draudzība un vienotība. Neskaitot skolotājas Rasas un Elīnas sniegtās zināšanas, bērni no Meža skolas iegūst vēl ļoti daudz ko vērtīgu un ikdienā nozīmīgu. Ko? To variet noskaidrot dodoties kopā ar mums uz Meža skolu. Kad? Mēs ļoti ticam un ceram, ka pavisam drīz 💜